Akciová cena Organický koloidný Kremík Si+ (500ml) Zväčšiť

Organický koloidný Kremík Si+ (500ml)

kremik

Organický kremík Si+ (500ml) vo forme koloidného roztoku je výživový doplnok ľahko vstrebateľný organizmom až do 70%. Pomáha z organizmu odvádzať toxické látky, podporuje regeneráciu a tvorbu nových buniek. Obsah kremíka 1500 mg/l.

Viac detailov

Ihneď k odberu

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 1 bod. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 1 bod potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,10 €.


17,50 € s DPH

-1,50 €

19,00 €  s DPH

Akceptujeme platby
Akceptujeme platby
Logo Heureka

Detaily

Organický kremík Si+ (500ml) vo forme koloidného roztoku je výživový doplnok ľahko vstrebateľný organizmom.

Organický kremík na rozdiel od minerálneho kremíka obsahuje vo svojej molekule atómy uhlíka, ktorý je potom veľmi ľahko prijateľný ľudským organizmom (až do 70%).  Kremík má ľudskom organizme veľmi významnú úlohu: nachádza sa v tkanivách, v krvi, v kostiach, v chrupavkách, v mozgovom obale a bielej hmote mozgu, v cievnych stenách, v pečeni a ďalších orgánoch. Pomáha z organizmu odvádzať toxické látky, podporuje regeneráciu a tvorbu nových buniek.

V organizme sa nachádza celkovo cca 7g kremíka, pričom s pribúdajúcim vekom sa množstvo kremíka v organizme zmenšuje. U starších ľudí tento úbytok predstavuje až 80%.

Množstvo kremíka prijímaného v potrave neustále klesá. Tento pokles je spôsobený modernou produkciou potravín, manipuláciou s vodou a jej nevhodným čistením a výrobou zeleniny v hydrofóbnom prostredí. Preto je potrebné obsah kremíka sledovať a dopĺňať vhodnou úpravou stravného lístka, prípadne užívaním výživových doplnkov.

Nedostatok kremíka spôsobuje rýchle a predčasné starnutie všetkých buniek a tkanív, rýchle vyčerpanie, ubúdanie telesných a duševných schopností. Pri nedostatku kremíka v organizme sa môže spomaliť rast, vývoj kostí, zubnej skloviny, poruchy tvorby kolagénu, kostí, zdravej kože a ciev, dochádza k osteoporóze, vypadávaniu vlasov, lámavosti nechtov, starnutiu pokožky, artérioskleróze, k zvyšovaniu lámavosti a priepustnosti ciev vrátane vlásočníc a pod.

Hlavné oblasti kde je kremík Si+ dôležitý pre ľudský organizmus:

  • KĹBY - je nevyhnutný pri produkcii chrupavky kĺbov
  • KOSTI A ŠĽACHY - stimuluje DNA pre syntézu kostných buniek (osteoblastov), podporuje syntézu elastanu a kolagenu, zabraňuje vzniku osteoporózy
  • SRDCE A CIEVY - znižuje vnútornú pórovitosť ciev, podporuje ich elasticitu, pružnosť a znemožňuje tvorbu cholesterolu
  • POKOŽKA - je nevyhnutný pri syntéze kolagénu, svojim pôsobením obmedzuje tvorbu vrások, pokožka je hladká, zdravá a dobre prekrvená
  • VLASY – podporuje kvalitu, pružnosť a prirodzenú farbu vlasov, majú menšiu tendenciu k vypadávaniu
  • NECHTY – podporuje lepšiu kvalitu nechtov, sú pevnejšie a menej lámavé
  • SLIZNIČNÁ VÝSTELKA - regeneruje sliznicu dýchacieho a tráviaceho ústrojenstva (pažerák, žalúdok, pľúca...)Zloženie produktu Organický kremík Si+:

  • aktívna zložka: cholínom stabilizovaná kyselina ortokremičitá
  • pomocné zložky: voda, kyselina citrónová, sorban draselný

Obsah kremíka: 1500 mg/l

Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy.

Dávkovanie: 15-30 ml denne, najlepšie ráno na lačno

Výživový doplnok registrovaný ÚVZ SR č. OHVBPK/6541/2008/Trs

Krajina pôvodu: Švajčiarsko.

Obsah balenia: 500 ml


Súvisiaci produkt >> ORGANICKÝ KREMÍK gél (100ml)

ORGANICKÝ KREMÍK gél

Hodnotenie zákazníkov

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napísať názor

Organický koloidný Kremík Si+ (500ml)

Organický koloidný Kremík Si+ (500ml)

Organický kremík Si+ (500ml) vo forme koloidného roztoku je výživový doplnok ľahko vstrebateľný organizmom až do 70%. Pomáha z organizmu odvádzať toxické látky, podporuje regeneráciu a tvorbu nových buniek. Obsah kremíka 1500 mg/l.

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (14)