GREEN DETOX Zväčšiť

GREEN DETOX - Výživný zeleninový nápoj v prášku

green

100% PRÍRODNÝ VÝŽIVNÝ ZELENINOVÝ NÁPOJ S NÍZKOU ENERGETICKOU HODNOTOU - jedna porcia dodá pocit sýtosti až na 2-3 hodiny. Obsahuje paštrnák, kapustu, karfiol, petržlenovú vňať, kôpor, špenát. Výrobok obsahuje iba cukor prirodzene obsiahnutý v zelenine. Bez lepku, bez laktózy, bez konzervantov.

Balenie: 250g (16 porcií)

Viac detailov

Ihneď k odberu

Pre tento produkt nie sú dostupné žiadne prémiové body.


9,90 € s DPH

Akceptujeme platby
Akceptujeme platby
Logo Heureka

Detaily

VÝŽIVNÝ ZELENINOVÝ NÁPOJ v prášku S NÍZKOU ENERGETICKOU HODNOTOU - jedna porcia dodá pocit sýtosti až na 2-3 hodiny.

Obsahuje paštrnák, kapustu, karfiol, petržlenovú vňať, kôpor, špenát. Výrobok obsahuje iba cukor prirodzene obsiahnutý v zelenine.

100% prírodný produkt bez farbív, prímesi a bez konzervantov. Pre svoju nízku energetickú hodnotu je vhodnou súčasťou redukčných diét. Jedna dávka 15g prášku zodpovedá cca 200 g surovej zeleniny a dodá pocit sýtosti až na 2-3 hodiny. Chcete schudnúť a očistiť telo od škodlivých látok? Pomôže vám k tomu injekcia vitamínov zo zeleného koktejlu, pričom zaistí pohodu a telo plné potrebných živín.

V zelenom koktejli sa nachádza zmes zeleniny, ktorá by mala v našej kuchyni kráľovať každý deň. Táto zelenina obsahuje vitamíny, minerály a antioxidanty, ktoré sú nevyhnutné pre správne fungovanie nášho tela  a čo je najdôležitejšie, že vláknina v nej obsiahnutá nám pomáha udržiavať správnu váhu. Nesmierne dôležitý je jej protinádorový účinok a zabránenie rozvoju mnohých chorôb. Tento účinok je pripísaný zelenine bohatej na chlorofyl, karotén a draslík. Zelená farba tohto koktejlu je kvôli chlorofylu. Chlorofyl je rovnako dôležitý ako slnečné svetlo. Tak, ako nie je možný život bez slnečného svetla, tak nie je možný ani bez chlorofylu.

Chlorofyl čistí a lieči naše vnútorné orgány, napr. pečeň, ničí baktérie, plesne a rakovinové bunky, očisťuje krv, lymfu a vnútrobunkovú tekutinu, robí telo viac zásaditým, eliminuje toxíny. Čím viac chlorofylu obsahuje naša strava, tým je lepšia naša črevná flóra a celkové zdravie. Strava bohatá na zelenú zeleninu pomáha udržiavať zásadité pH nášho tela a správne fungovanie nášho tela. Pravidelnou konzumáciou tohto koktejlu sa budete cítiť očistení, vaše vnútorné orgány budú pracovať efektívnejšie. Podpora tráviaceho procesu bude  mať za následok pocit ľahkosti a plochého brucha. Veľká dávka antioxidantov a vlákniny očistí telo od nežiadúcich toxínov.

Koktejl je zložený zo sušenej zeleniny z kontrolovaných certifikovaných plodín. Sušenie je úplne prirodzený a najzdravší spôsob ako zachovať cenné živiny obsiahnuté v zelenine. Zelenina, ktorú koktejl obsahuje je sušená modernou technológiou pri teplote do 55°C. Počas sušenia zelenina nie je vystavená tak vysokej teplote ako počas varenia, pečenia či grilovania.

Za minútu máme pripravený výživný zeleninový koktejl, ktorý pomôže vášmu telu bojovať s nadbytočnými kilogramami, pomôže telo očistiť a dodať telu množstvo vitamínov a minerálov. Koktejl môže byť pridaný do zeleninových štiav, mliečnych nápojov, polievok alebo omáčok. Koktejl je zdravý, chutný a nízkokalorický. Koktejl je ideálnym doplnkom redukčnej diéty, lebo vysoký obsah vlákniny vám dáva pocit nasýtenia.

Tri koktejly denne vám pomôžu ľahko znížiť denný príjem až o 1000 kcal. Ak patríte k ľudom, ktorí oceňujú zdravý životný štýl a venujú pozornosť kvalite svojho stravovania, tak tento 100% prírodný zeleninový koktejl si určite nájde miesto vo vašom jedálničku.

Príprava výživného nápoja:

3 čajové lyžičky (cca 15g) nasypte do pohára. Zalejte 200 ml horúcej vody.

Dôkladne premiešajte. Chvíľu počkajte, nápoj je hotový po 2-3 minútach.

Nutričné hodnoty:

GREEN DETOX


Zloženie: paštrnák, kapusta, karfiol, petržlenová vňať, kôpor, špenát
Výrobok obsahuje iba cukor prirodzene obsiahnutý v zelenine. Výrobok obsahuje zložku ZELER. Bez lepku, bez laktózy, bez konzervantov.

Obsah balenia: prášok 250g (16 porcií)

Hodnotenie zákazníkov

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napísať názor

GREEN DETOX - Výživný zeleninový nápoj v prášku

GREEN DETOX - Výživný zeleninový nápoj v prášku

100% PRÍRODNÝ VÝŽIVNÝ ZELENINOVÝ NÁPOJ S NÍZKOU ENERGETICKOU HODNOTOU - jedna porcia dodá pocit sýtosti až na 2-3 hodiny. Obsahuje paštrnák, kapustu, karfiol, petržlenovú vňať, kôpor, špenát. Výrobok obsahuje iba cukor prirodzene obsiahnutý v zelenine. Bez lepku, bez laktózy, bez konzervantov.

Balenie: 250g (16 porcií)

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (14)