Red Reishi Kapučíno káva Zväčšiť

Red Reishi Kapučíno káva

rr-kapucino

Red Reishi Kapučíno káva lahodnej chuti s koncentrovaným extraktom huby červená Reishi. Kapučino s nízkým obsahom tuku. Znižuje únavu, zvyšuje fyzický výkon, dodáva mentálnu energiu, bez umelých farbív, obsahuje minerály a vitamíny.

Viac detailov

Ihneď k odberu

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 1 bod. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 1 bod potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,10 €.


12,90 € s DPH

Akceptujeme platby
Akceptujeme platby
Logo Heureka

Detaily

Red Reishi Kapučíno káva lahodnej chuti s koncentrovaným extraktom huby červená Reishi. Kapučino s nízkým obsahom tuku, ktoré zdravým spôsobom spríjemní každý deň. Znižuje únavu, zvyšuje fyzický výkon, dodáva mentálnu energiu, bez umelých farbív, obsahuje minerály a vitamíny.

Kapučíno alebo jednoducho 4v1, ktoré si vás svojou chuťou jednoznačne získa – nápoj s nízkym obsahom tuku a benefitom huby Reishi.

Problém kapučín plných éčiek inšpiroval k vytvoreniu tohto originálneho nápoja, ktorý by okrem lahodnej chuti priaznivo ovplyvňoval organizmus.

Red Reishi cappuccino predstavuje spojenie sušeného odtučneného mlieka, kvalitnej čiernej instantnej kávy, práškového cukru, dextrózy v kombinácií s biomedicínskym extraktom huby červená Reishi (Ganoderma lucidum), ktorý je 20-krát koncentrovanejší ako prášok zo sušenej huby Reishi.

Tento extrakt je európskeho pôvodu, má vysoký obsah polysacharidov a priaznivo vplýva na imunitu a celkové zdravie.

Nápoj pre všetkých, ktorí uprednostňujú kávu v nižšej sile a hľadajú ideálny hot energy drink.

Red Reishi kapučíno je ideálny nápoj pre všetkých, ktorí obľubujú mliečne kávové nápoje a dbajú pritom o svoje zdravie. V jednej dávke Red Reishi kapučíno je 1,5g kvalitnej čiernej instantnej kávy, čím je vhodné najmä pre ľudí, ktorí obmedzujú pitie kávy v poobedňajších hodinách.

Red Reishi cappuccino je vhodné aj pre športovcov pre dodanie dostatok fyzickej a mentálnej energie.

Huba, ktorá je v Číne a Japonsku predpisovaná lekármi, u nás iba ako doplnok konvenčnej liečby.

Huba Reishi – (lat. Ganoderma lucidum, slovensky Lesklokôrovka obyčajná) je vzácnym druhom huby, označovaná ako huba “večnej mladosti” alebo huba “nesmrteľnosti”.

Dorastá do väčších veľkostí, je mäkká, má červené sfarbenie, lesklý povrch a drevnatú textúru. Je veľmi populárna vďaka svojej efektívnosti a absencii vedľajších účinkov.

Huba Reishi obsahuje významné zložky ako organické germánium, polysacharidy, triterpenoidy, adenozín, vitamíny a minerálne látky. V Číne túto hubu lekári využívajú pri liečení rôznych ochorení ako rakovina, alergie, astma, cukrovka, anorexia, hypertenzia a iné kardiovaskulárne ťažkosti.

nutricne-hodnoty-reishi-kapucino

Zloženie: odtučnené sušené mlieko, čierna instantná káva,
práškový cukor, dextróza, extrakt huby Reishi

Obsah balenia: 360g (30 sáčkov x 12g)

Hodnotenie zákazníkov

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napísať názor

Red Reishi Kapučíno káva

Red Reishi Kapučíno káva

Red Reishi Kapučíno káva lahodnej chuti s koncentrovaným extraktom huby červená Reishi. Kapučino s nízkým obsahom tuku. Znižuje únavu, zvyšuje fyzický výkon, dodáva mentálnu energiu, bez umelých farbív, obsahuje minerály a vitamíny.

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (5)