Akciová cena Kolagénová instantná káva Labesi Zväčšiť

Kolagénová káva Labesi - instantná

Kolagénová káva Labesi tzv. káva krásy, je originálne spojenie lahodnej chutí káv arabika a robusta. Obsahuje až 14,3% bioaktivného hydrolyzovaného rybacieho kolagénu, ktorý priaznivo pôsobí na ľudský organizmus. Tento bioaktívny hydrolyzovaný rybací kolagén neobsahuje žiadne prídavné latky a zároveň neovplyvňuje výbornú chuť a intenzívnu vôňu kávy.

Viac detailov

ihneď k odberu

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 1 bod. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 1 bod potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,10 €.


13,50 € s DPH

-1,00 €

14,50 €  s DPH

Akceptujeme platby
Akceptujeme platby
Logo Heureka

Detaily

Originálna zmes káv Arabika a Robusta s hydrolyzovaným rybacím kolagénom.

Kolagénová instantná káva Labesi tzv. káva krásy, je originálne spojenie lahodnej chutí káv arabika a robusta. Obsahuje až 14,3% bioaktivného hydrolyzovaného rybacieho kolagénu, ktorý priaznivo pôsobí na ľudský organizmus. Tento bioaktívny hydrolyzovaný rybací kolagén neobsahuje žiadne prídavné latky a zároveň neovplyvňuje výbornú chuť a intenzívnu vôňu kávy.

Prečo užívať Kolagénovú kávu Labesi?

V súčasnosti existuje viacero spôsobov ako si doplniť množstvo kolagénu v tele, avšak práve Kolagénova káva Labesi predstavuje jednoduchý, efektívny a chutný spôsob.

Okrem toho, že tento "nápoj krásy" obsahuje 100% čistý bioaktívny hydrolyzovaný rybací kolagén bez príchuti, jedinečná zmes káv Arabika a Robusta obsiahnutá v tomto nápoji sa vyznačujú lahodnou plnou kávovou chuťou.

Kolagénová Káva je bez konzervantov a iných prídavných látok. Pravideľné pitie Kolagénovej kávy Labesi dodá telu príjemným spôsobom potrebný kolagén, ktorý pomôže vyhladiť drobné vrásky, zvýšiť elasticitu pokožky, zosvetliť pigmentové škvrny, hydratovať suchú pleť, podporiť kvalitu vlasov a taktiež doplní kĺbom potrebnú výživu.

Kolagénová káva Labesi je vhodná na viacdenné užívanie. Ostatné výhody užívania tejto kávy sú:

 • nedochádza k páleniu záhy
 • je jemná k žalúdku
 • obsahuje organické germánium
 • je bohatá na antioxidanty, minerály a vitamíny
 • má príjemnú lahodnú chuť a intenzívnu vôňu
 • neobsahuje umelé farbivá

Nutričné hodnoty:

Nutričné hodnoty kolagenovej kávy

Zloženie: 85,7% instantná čierna káva (zmes arabiky a robusty), 14,3% bioaktívny hydrolyzovaný rybací kolagén

Obsah balenia: 105g (30 sáčkov x 3,5g)


Čo je to kolagén?

Kolagén je základná stavebná bielkovina v telách ľudí a živočíchov, ktorá tvorí spojivové tkanivá pohybového aparátu. Kolagén je hlavný štrukturálny proteín nachádzajúci sa vo vnútri i na povrchu našich tiel. Je to jedinečný stavebný materiál tvorený z aminokyselín, ktorý dodáva pevnosť a štrukturálnu podporu našim kostiam, pokožke, šľachám, väzivám a cievam. Kolagén dokážeme získať z konzumovaného jedla, avšak v dôsledku starnutia, postupom času dochádza k degradácii veľkého množstva kolagénu v organizme.

Prečo je potrebné prijímať kolagén?

Je všeobecne známe, že od 25. roku života ľudské telo postupne stráca schopnosť tvoriť kolagén a v pokožke sa jeho množstvo znižuje každoročne o 1,5%. Po 40. roku života si ho ľudské telo nevytvára takmer vôbec. Pre zachovanie zdravej a pružnej pokožky bez vrások je dôležité jeho pravidelné dopĺňanie. Nedostatkom kolagénu vznikajú vrásky, celulitída, pokožka je suchá, stráca sa lesk nechtov a vlasov a začína neodvratný proces starnutia. Kolagén je okrem pokožky dôležitou štrukturálnou látkou kostí, kĺbov, svalov, spojivového väziva a šliach.

Prečo práve rybací kolagén?

Rybací kolagén sa vstrebáva až 1,5 krát lepšie ako kolagén z hovädzieho dobytka a ošípaných, a to kvôli jeho nízkej molekulovej hmotnosti. Rybí kolagén sa absorbuje cez črevnú bariéru do krvného obehu, a tak sa potom prenáša po celom tele. Čistý rybí kolagén prestúpi do krvného obehu oveľa rýchlejšie, než iné typy kolagénu, takže pre pokožku je to ten najlepší zdroj kolagénu.

Rybací kolagén sa hydrolyzuje (rozloží sa s využitím tepla a vody) na peptidy s nízkou molekulovou hmotnosťou, čím sa jeho biologická dostupnosť zmaximalizuje. Pravidelné užívanie rybacieho kolagénu priaznivo pôsobí na pokožku a pleť a môže mať nasledovné pozitívne pôsobenie:

 • elasticita pokožky - pokožka je hladšia a pružnejšia
 • pomáha znižovať tvorbu a viditeľnosť vrások
 • revitalizuje a omladzuje pokožku
 • zlepšuje pevnosť a pružnosť pokožky
 • napomáha pri chudnutí

Hodnotenie zákazníkov

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napísať názor

Kolagénová káva Labesi - instantná

Kolagénová káva Labesi - instantná

Kolagénová káva Labesi tzv. káva krásy, je originálne spojenie lahodnej chutí káv arabika a robusta. Obsahuje až 14,3% bioaktivného hydrolyzovaného rybacieho kolagénu, ktorý priaznivo pôsobí na ľudský organizmus. Tento bioaktívny hydrolyzovaný rybací kolagén neobsahuje žiadne prídavné latky a zároveň neovplyvňuje výbornú chuť a intenzívnu vôňu kávy.

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (5)