Maqui berry  (extrakt - tablety 100) Zväčšiť

Maqui berry (tablety - extrakt) 100 tbl.

maqui

Bobule ovocia Maqui Berry sú považované za najsilnejší antioxidant a pomáhajú aj pri chudnutí a detoxikácii organizmu. Tablety (100ks) Maqui Berry extrakt pôsobia ako stimulant aj napriek tomu, že neobsahujú látky ovplyvňujúce centrálnu nervovú sústavu a zrýchľujú metabolizmus.

Viac detailov

k odberu do 3 dní

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 1 bod. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 1 bod potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,10 €.


17,40 € s DPH

Akceptujeme platby
Akceptujeme platby
Logo Heureka

Detaily

Maqui berry (tablety, extrakt) - Najsilnejší antioxidant + podporuje chudnutie

Bobule ovocia Maqui berry (Aristotelia chilensis) sú považované za najsilnejší antioxidant a efektívne pomáhajú aj pri chudnutí a detoxikácii organizmu. Užívanie Maqui pôsobí na organizmus ako stimulant aj napriek tomu, že tablety neobsahujú látky ovplyvňujúce centrálnu nervovú sústavu a pomáhajú zrýchľovať metabolizmus.

Pozitívne účinky Maqui Berry:

  • pri znižovaní cholesterolu
  • napomáha čisteniu pleti
  • vyššia výkonnosť a aktivita psychická aj fyzická
  • väčšia obranyschopnosť organizmu
  • rovnako ako čučoriedky i Maqui pôsobí antibakteriálne, až mierne antibioticky
  • pôsobí veľmi dobre proti plesniam a kožným problémom

Bobule Maqui berry sú už stáročia pestované indiánmi kmeňa Mapuche v Čile. Indiáni tohto kmeňa považujú Maqui za magické ovocie a prisudzujú mu mnoho pozitívnych účinkov na ľudský organizmus. Predovšetkým silu a vytrvalosť, ktorou po zjedení ovocia Maqui indiáni disponujú.

To samozrejme nenechalo chladných vedcov, ktorí Maqui berry podrobili mnohým testom a štúdiám. Najväčším prekvapením bola nameraná hodnota ORAC (veľkosť antioxidačnej kapacity). Dáta hovoria jasne, v 100g Maqui bola nameraná hodnota ORAC 27600 (čučoriedky, náš najväčší antioxidant má 6500). Od novembra 2011 je teda Maqui oficiálne potravinou s najväčšou nameranou antioxidačnou hodnotou vôbec.

Toto ovocie je bohaté na flavonoidy a antokyany, ktoré pomáhajú bojovať proti voľným kyslíkovým radikálom a neutralizujú ich.

Tablety Maqui berry (extrakt) pôsobia na organizmus ako stimulant aj napriek tomu, že neobsahujú látky ovplyvňujúce centrálnu nervovú sústavu. Maqui iba pomáha efektívne využiť naše telo. Vďaka pôsobeniu antioxidantov pomáha v krátkom čase zvýšiť metabolizmus a prirodzené  procesy v tele napomáhajúce detoxikácii a zefektívneniu práce organizmu .

Maqui berry (Aristotelia chilensis) je v západných krajinách využívané predovšetkým ako prostriedok na chudnutie, osvedčuje sa najviac u ľudí trpiacimi civilizačnými chorobami. Maqui čiastočne tlmí hlad, preto je vhodné užívať ju cca 1 hodinu pred jedlom , ale hlavnou prednosťou Maqui je zrýchlenie metabolizmu a postupné čistenie.

Čím dlhšie budeme Maqui berry užívať, tým lepšie bude naše telo fungovať a tým rýchlejšie budeme chudnúť. Ak budeme užívať tablety Maqui pravidelne 3x denne, prvý mierny pokles váhy budeme pozorovať už za 10 - 14 dní a so vzrastajúcou dobou bude pokles viditeľnejší. Vďaka tomu, že naštartujeme prirodzené procesy v tele, je potom účinok Maqui dlhodobý a je menšia pravdepodobnosť JO - JO efektu.

Proces detoxikácie môže prebiehať až 1,5 mesiaca po ukončení užívania Maqui berry (záleží na dobe užívania). Naštartovaný organizmus teda ešte nejakú dobu pokračuje vo svojej práci a väčšinou dochádza k úbytku váhy aj po ukončení užívania Maqui.

  • Užívanie: 2 x 2 kapsuly denne (najlepšie ráno a večer, zapiť dostatočným množstvom vody alebo iných tekutín)
  • Zloženie: 1 kapsula: Aristotelia chilensis (Maqui berry) 360 mg extrakt 4:1 s účinnosťou ako 1440 mg drveného ovocia, kapsula: želatína a biele farbivo: oxid titaničitý
  • Obsah balenia: 100 kapsúl

Upozornenie: Nie je vhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace matky. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie 4 kapsuly. Nie je náhradou pestrej stravy. Vyrobené v EÚ. Jedná sa o výživový doplnok - nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek.

Hodnotenie zákazníkov

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napísať názor

Maqui berry (tablety - extrakt) 100 tbl.

Maqui berry (tablety - extrakt) 100 tbl.

Bobule ovocia Maqui Berry sú považované za najsilnejší antioxidant a pomáhajú aj pri chudnutí a detoxikácii organizmu. Tablety (100ks) Maqui Berry extrakt pôsobia ako stimulant aj napriek tomu, že neobsahujú látky ovplyvňujúce centrálnu nervovú sústavu a zrýchľujú metabolizmus.

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (16)