Akciová cena Kotvičník zemný  (98 % saponínov - tablety) Zväčšiť

Kotvičník zemný (98 % saponínov - tablety)

kotvicnik

Kotvičník zemný (tablety 100 ks) s obsahom až 98% saponínov. Prírodný stimulant testosterónu získaný z rastliny Tribulus Terrestris. Zvýšená hladina testosterónu má priaznivý vplyv na regeneráciu, tvorbu svalovej hmoty a zlepšenie sexuálneho libida.

Viac detailov

Ihneď k odberu

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 1 bod. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 1 bod potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,10 €.


16,40 € s DPH

-1,50 €

17,90 €  s DPH

Akceptujeme platby
Akceptujeme platby
Logo Heureka

Detaily

Kotvičník zemný (tablety 100ks) - prírodný stimulant testosterónu.

Kotvičník s obsahom až 98% saponínov (400mg). Prírodný stimulant testosterónu získaný z rastliny Tribulus Terrestris je v súčasnej dobe veľmi obľúbený výživový doplnok stravy. Zvýšená hladina testosterónu má priaznivý vplyv na regeneráciu, tvorbu svalovej hmoty, svalovú vytrvalosť a zlepšenie  sexuálneho libida u mužov aj žien.

Pozitívne účinky Kotvičníku:

  • Podporuje rast svalovej hmoty
  • Napomáha k zvýšeniu fyzického výkonu
  • Urýchľuje regeneráciu organizmu
  • Podporuje sexuálne libido u obidvoch pohlaví
  • Výhodou užívania kotvičníka zemného je aj to, že nemá žiadne negatívne vedľajšie účinky.

Ako liečivú rastlinu poznali kotvičník zemný už starovekí liečitelia v Číne, Indii a Mezopotámii. Odvar z rôznych častí tejto rastliny sa tradične používal na zlepšenie činnosti pečene a posilnenie záujmu o sexuálny život. V časoch starovekého Grécka bola používaná ako tzv. zlepšovač nálady. V Číne sa oblasť jej aplikácie, okrem prevencie nádorov, rozšírila aj o terapiu ochorení zasahujúcich pečeň, ľadviny aj kardiovaskulárny systém. K objaveniu terapeutických náležitostí fytosterolov obsiahnutých v kotvičníku zemnom prišlo trochu neočakávane v Bulharsku.

Západná odborná verejnosť sa s výsledkami bulharských výskumov mohla prakticky zoznámiť až po roku 1989 a musela im priznať štatút úplne priekopníckej vedeckej práce. S vlastným výskumom začala Bulharská vojenská lekárska akadémia v roku 1974 za neskoršej spolupráce farmakologickej sekcie Bulharskej akadémie vied.

V súčasnosti zažíva kotvičník v západnom svete zvýšený záujem ako doplnok stravy najmä pre priaznivý vplyv na náladu, nárast svalovej hmoty a zvyšovanie sexuálneho libida. V roku 1998 sa kotvičník zemný prepracoval medzi 12 svetovo najpredávanejších prípravkov špeciálnej doplnkovej výživy.
 
Špecifické možné účinky Kotvičníku zemného:

  • U mužov: podporuje zvýšenie hladiny testosterónu  a to až o 30 %, zvýšenie záujmu o sexuálny život, zvýšenie objemu svalovej hmoty na úkor tuku, zníženie vnútorného napätia, obnovenie životnej vitality a elánu.
  • U žien: podporuje zvýšenie hladiny hormónu (FSH) estradiolu, nárast sexuálneho apetítu, zmiernenie negatívnych klimakterických príznakov, potlačenie nespavosti, napätia, depresií, návalov horúčavy, zmeny nálady a podráždenosti, redukcia telesného tuku.

Užívanie: 2-3 tobolky denne, zapiť dostatočným množstvom tekutiny

Zloženie: 1 tableta - Tribulus terrestris 400 mg (extrakt 98% saponínov), želatínová kapsula.

Obsah balenia: 100 ks kapsúl.

Upozornenie: Nie je vhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace matky. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie 2 kapsuly. Nie je náhradou pestrej stravy. Vyrobené v EU. Jedná sa o výživový doplnok - nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek.

Hodnotenie zákazníkov

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napísať názor

Kotvičník zemný  (98 % saponínov - tablety)

Kotvičník zemný (98 % saponínov - tablety)

Kotvičník zemný (tablety 100 ks) s obsahom až 98% saponínov. Prírodný stimulant testosterónu získaný z rastliny Tribulus Terrestris. Zvýšená hladina testosterónu má priaznivý vplyv na regeneráciu, tvorbu svalovej hmoty a zlepšenie sexuálneho libida.

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (17)