Akciová cena ICARIIN 50 (tablety 100 ks) Zväčšiť

ICARIIN 50 (tablety 100 ks)

icariin

ICARIIN 50% (100mg) + Tribulus Terrestris 40% (300mg). Podporuje zväčšenie objemu svalovej hmoty, produkciu testosterónu u mužov a estradiolu u žien. Pôsobí aj ako stimulant v oblasti sexuálneho života a erekcie na prírodnej báze s vysokou účinnosťou.

Viac detailov

dočasne nedostupné u dodávateľa

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 1 bod. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 1 bod potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,10 €.


13,90 € s DPH

-1,60 €

15,50 €  s DPH

Akceptujeme platby
Akceptujeme platby
Logo Heureka

Detaily

ICARIIN 50 – zväčšenie objemu svalovej hmoty a sexuálny stimulant

ICARIIN 50% (100mg) + Tribulus Terrestris 40% (300mg) 100 kapsúl – podporuje zväčšenie objemu svalovej hmoty (pri pravidelnom cvičení) a vyššiu kontrakciu svalov, produkciu testosterónu u mužov a estradiolu u žien. Pôsobí aj ako stimulant v oblasti sexuálneho života a erekcie na prírodnej báze s vysokou účinnosťou. Icariin 50 je populárny doplnok výživy v kulturistike aj pre Body Building.

Icariin má schopnosť pomáhať nielen na vylepšenie erekcie a podporu sexuálneho života, ale sa tiež stal veľmi populárny doplnok výživy v kulturistike a pre Body Building na podporu budovania svalovej hmoty a tiež umocňuje vyššiu kontrakciu svalov. Výrazným spôsobom podporuje produkciu testosterónu a je niekoľkonásobne účinnejší ako známe dostupné extrakty Tribulusu. Icariin je tiež účinný pre zvýšenie NO (oxid dusnatý) a cGMP. NO a cGMP kombinácia, indukuje Follisatin, bielkovinu schopnú viazať sa s vysokou afinitou k miostatínu, čo je silný inhibičný proteín na svalovú hypertrofiu, ktorý podporuje nárast počtu svalových vlákien.

Hlavné pozitívne oblasti pôsobenia prípravku:

U mužov:

 • pôsobí ako inhibítor PDE 5
 • zvýšenie hladiny testosterónu až o 30%
 • zvýšenie záujmu o sexuálny život, skvalitnenie erekcie
 • zvýšenie objemu svalovej hmoty na úkor telesného tuku (pri pravidelnom cvičení)
 • zníženie vnútorného napätia
 • obnovenie životnej vitality a elánu

U žien:

 • zvýšenie hladiny ženského hormónu FSH estradiolu
 • nárast sexuálneho apetítu
 • zmiernenie negatívnych klimaktických príznakov
 • potlačenie nespavosti, napätia, depresií, návalov horúčavy, zmien nálad a podráždenosti
 • redukcia telesného tuku

Tribulus Terrestris je koncentrovaný extrakt s vysokým obsahom steroidných saponínov, ktoré stimulujú zvýšenie hladiny testosterónu. Prirodzene spôsobuje zvýšenie hladiny hormónu štítnej žľazy, čím dochádza k rýchlejšiemu nárastu svalovej hmoty, zvýšenie fyzického a psychického výkonu. Veľmi obľúbený prípravok v objemovom tréningu a budovaní svalovej hmoty. Navyše pôsobí aj ako mužský stimulant v oblasti sexuálneho života na prírodnej báze a s veľmi vysokou účinnosťou.

Užívanie: 2-4 tobolky denne (najlepšie po cvičení, alebo pred spaním)

Zloženie: 1 kapsula: Epimedium Sagittanum 100 mg extrahované na 50% obsah Icariin, Tribulus terrestries 300 mg (40% saponínov), želatínová kapsula

Obsah balenia: 100 kapsúl (tablety)

Upozornenie: Nie je vhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace matky. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie 4 kapsuly. Nie je náhradou pestrej stravy. Vyrobené v EÚ.

Hodnotenie zákazníkov

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napísať názor

ICARIIN 50 (tablety 100 ks)

ICARIIN 50 (tablety 100 ks)

ICARIIN 50% (100mg) + Tribulus Terrestris 40% (300mg). Podporuje zväčšenie objemu svalovej hmoty, produkciu testosterónu u mužov a estradiolu u žien. Pôsobí aj ako stimulant v oblasti sexuálneho života a erekcie na prírodnej báze s vysokou účinnosťou.

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (11)