Doplnky stravy - Vito Life 

Produkty a doplnky zdravej výživy značky VITO LIFE sú špeciálne zamerané doplnky stravy s obsahom prírodných účinných látok priaznivo pôsobiacich na organizmus v rôznych špecifických oblastiach.

 • V ponuke sú unisex produkty určené pre každého, ale aj špeciálne zamerané produkty pre mužov, ženy alebo športovcov.
 • Spoločnosť VITO LIFE pôsobí v Českej republike už od roku 2011. Od svojho vzniku sa venuje výskumu, vývoju a distribúcii kvalitných a účinných produktov. Už v prvom roku sa stala jednou z popredných firiem, ktoré na slovenský a český trh dodávajú vysoko kvalitné a čisto prírodné produkty.
 • Známe heslo hovorí: "V prírode je sila." Hlavným cieľom je sprostredkovať túto "silu" zákazníkom za výborné ceny produktov.

Zobrazených 1 - 17 z 17 položiek
 • Rýchly náhľad
  16,90 € Dostupné do 3-5 dní

  5-hydroxytryptofan (5-HTP) je zlúčenina, ktorú si telo vyrába z aminokyseliny tryptofánu. Vďaka eliminácii jedného z metabolických krokov je účinnejší ako samotný tryptofan. Napomáha udržiavať stálu hladinu neurotransmitteru serotonínu, ktorý je zodpovedný za náladu, spánok a chuť k jedlu.

  16,90 €
  Dostupné do 3-5 dní
 • Rýchly náhľad
  13,85 € Ihneď k odberu

  Acai berry 400mg (100 tabliet) - Najsilnejší antioxidant Acai berry vo forme vegánskych kapsúl na podporu imunity a širokospektrálnymi účinkami na organizmus. Pomáha k podpore imunitného systému a napomáha spomaleniu procesu starnutia buniek.

  13,85 €
  Ihneď k odberu
 • Rýchly náhľad
  13,50 € Ihneď k odberu

  Damiána čiže Pastala rozprestretá (extrakt 10:1 je ekvivalentom 4000 mg sušenej byliny). Výťažok z rastliny, preslávenej najmä na udržiavanie dobrých sexuálnych vzťahov a duševnej pohody. Damiána má veľmi priaznivý vplyv na nervovú sústavu - podporuje duševnú a kognitívnu činnosť, napomáha k duševnej vyrovnanosti.

  13,50 €
  Ihneď k odberu
 • Rýchly náhľad
  9,50 € Ihneď k odberu

  Guarana tablety (Paullinia cupana) - prírodný a zdravý zdroj energie pomáha pri únave a vyčerpanosti, dodáva organizmu energiu a obsahuje aj kofeín, je vhodná pre obdobia so zvýšenou fyzickou a psychickou aktivitou a potrebou koncentrovať sa. Balenie 100 tabliet x 400mg.

  9,50 €
  Ihneď k odberu
 • Rýchly náhľad
  28,90 € Dočasne nedostupné u dodávateľa

  ICARIIN - Koncentrovaný extrakt s vysokým obsahom steroidných saponínov, ktoré stimulujú zvýšenie hladiny mužského hormónu testosterónu. Pomáha pri raste svalovej hmoty a celkovom zlepšení fyzického a psychického výkonu. Pôsobí aj ako stimulant v oblasti sexuálneho života a erekcie na prírodnej báze s vysokou účinnosťou.

  28,90 €
  Dočasne nedostupné u dodávateľa
 • Rýchly náhľad
  16,40 € 17,90 € Dočasne nedostupné u dodávateľa

  Kotvičník zemný (tablety 100 ks) s obsahom až 98% saponínov. Prírodný stimulant testosterónu získaný z rastliny Tribulus Terrestris. Zvýšená hladina testosterónu má priaznivý vplyv na regeneráciu, tvorbu svalovej hmoty a zlepšenie sexuálneho libida.

  16,40 € 17,90 €
  Akciová cena
  Dočasne nedostupné u dodávateľa
 • Rýchly náhľad
  10,65 € 12,50 € Dočasne nedostupné u dodávateľa

  Kyselina chlorogenová je preslávená a vyhľadávaná najmä ako doplnok stravy pri chudnutí a diétach na znižovanie hmotnosti. Stimuluje aj pečeňový metabolizmus, čím zlepšuje spaľovanie tukov. Čiastočne dokáže aj potlačiť chuť k jedlu.

  10,65 € 12,50 €
  Akciová cena
  Dočasne nedostupné u dodávateľa
 • Rýchly náhľad
  10,50 € Ihneď k odberu

  L-Arginín pomáha: Znižovať vysoký krvný tlak, chrániť pred (Atera-) sklerózou srdca, tepny, žily, cievy a vracia im späť pružnosť, pomáha odstraňovať poruchy erekcie a sexuálnej vzrušivosti u mužov i žien aj urýchľovať doliečenie poúrazových stavov.

  10,50 €
  Ihneď k odberu
 • Rýchly náhľad
  15,90 € Dostupné do 3-5 dní

  Trpíte laktózovou intoleranciou? Enzým laktáza je prínosom pre všetkých, ktorí trpia týmto nepríjemným zdravotným obmedzením. Zlepšuje totiž trávenie laktózy – mnohých mliečnych produktov. Laktáza 6.000 FCC (100 tabliet).

  15,90 €
  Dostupné do 3-5 dní
 • Rýchly náhľad
  17,40 € k odberu do 3 dní

  Bobule ovocia Maqui Berry sú považované za najsilnejší antioxidant a pomáhajú aj pri chudnutí a detoxikácii organizmu. Tablety (100ks) Maqui Berry extrakt pôsobia ako stimulant aj napriek tomu, že neobsahujú látky ovplyvňujúce centrálnu nervovú sústavu a zrýchľujú metabolizmus.

  17,40 €
  k odberu do 3 dní
 • Rýchly náhľad
  16,95 € Ihneď k odberu

  Výživový doplnok obsahujúci kolagén, kyselinu hyalurónovú, vitamíny a prírodný jód z morských rias. Morský kolagén Kyselina hyalurónová komplex 626 mg (60 kapsúl).

  16,95 €
  Ihneď k odberu
 • Rýchly náhľad
  16,90 € Ihneď k odberu

  Muira Puama je po stáročia používaná ako afrodiziakum a bylina zvyšujúce mužské libido. Koreň rastliny je často odporúčaný ako prípravok na impotenciu. Muira puama pozitívne pôsobí na prekrvenie panvovej oblasti, čím u žien zvyšuje citlivosť a u mužov podporuje erekciu. (tablety - extrakt)

  16,90 €
  Ihneď k odberu
 • Rýchly náhľad
  12,95 € 14,95 € Ihneď k odberu

  Pestrec mariánsky (ostropestrec) - jeho dlhodobé užívanie má priaznivé účinky pri cirhóze pečene, napomáha k regenerácii pečeňového tkaniva, pri poruchách trávenia, žlčníkových ťažkostiach a nechutenstve. Balenie 100 tabliet x 200mg.

  12,95 € 14,95 €
  Akciová cena
  Ihneď k odberu
 • Rýchly náhľad
  9,50 € Ihneď k odberu

  Psyllium (Plantago ovata) je druh prírodnej rozpustnej vlákniny, vhodný pre normálnu funkciu tráviaceho traktu a čriev. Funguje na báze dávnej myšlienky, že základom pevného zdravia je čistý a zdravý tráviaci trakt.

  9,50 €
  Ihneď k odberu
 • Rýchly náhľad
  14,95 € K odberu do 3 dní

  Saw palmetto (tablety 100ks), latinsky Serenoa repens (serenoa plazivá) - Pomáha podporovať správne fungovanie močového ústrojenstva u žien aj mužov a tiež prostaty, podporuje aj rast vlasov. Obsahuje až 45% mastných kyselín.

  14,95 €
  K odberu do 3 dní
 • Rýchly náhľad
  19,45 € Dočasne nedostupné u dodávateľa

  Tryptofán + Melatonín + Vitamín B6 je špeciálne vyvinutá kombinácia 3 aktívnych látok podporujúcich správnu funkciu nervového systému. Sú prínosné najmä pri problémoch so spánkom, nepokojným spánkom, nočným prebúdzaním, alebo tiež pri nevyváženom stave našej psychiky.

  19,45 €
  Dočasne nedostupné u dodávateľa
 • Rýchly náhľad
  17,95 € Ihneď k odberu

  Ženšen - Panax ginseng patrí medzi adaptogény, teda rastlinné produkty zlepšujúce schopnosť odolávať zmeneným podmienkam - adaptovať sa. Je blahodárny pre kognitívnu a duševnú výkonnosť, normálnu hladinu cukru v krvi a prispieva prirodzenej obranyschopnosti, odolnosti organizmu.

  17,95 €
  Ihneď k odberu
Zobrazených 1 - 17 z 17 položiek