Filtre na vodu 

Zobrazených 1 - 9 z 9 položiek
 • Rýchly náhľad
  159,00 € Ihneď k odberu

  Vodný filter DIONELA FAM 1 slúži na odstraňovanie širokého spektra cudzorodých látok z pitnej vody ako je chlór, ropné látky, fenoly a pod. Vhodný aj na Autopatiu. Je určený hlavne na úpravu pitnej vody z mestských vodovodov do kuchyne z ktorej pripravujeme nápoje alebo jedlo.

  159,00 €
  Ihneď k odberu
 • Rýchly náhľad
  115,00 € k odberu cca. do 5 dní

  DIONELA Mechanická separácia mikroorganizmov je unikátny výrobok na ošetrenie studňovej vody. Pri jeho používaní nie je potrebné žiadne chlórovanie vody v studni! Dopĺňa funkcie filtra Dionela a mechanicky (mikrofiltráciou) bez prídavku chemikálií zabraňuje prenikaniu baktérií, spór prvokov a väčšiny vírusov do vody.

  115,00 €
  k odberu cca. do 5 dní
 • Rýchly náhľad
  194,00 € k odberu do 5 dní

  Filter DIONELA s vložkou FAS 4 odstraňuje všetky škodliviny ako FAM 1 a zároveň odstraňuje z vody arzén a ďalšie ťažké kovy. Neodstraňuje dusičnany ani prechodnú tvrdosť.

  194,00 €
  k odberu do 5 dní
 • Rýchly náhľad
  174,00 € Ihneď k odberu

  Filtračný prístroj DIONELA s vložkou FDN 2 zlepšuje chuť a farbu vody, odstraňuje dusičnany, zákal, zápach, chlór a ďalšie nežiadúce látky. Takto upravená voda je vhodná na dlhodobé používanie pre všetkých spotrebiteľov, vrátane kojencov od 12 mesiacov - vhodný aj ako filter na vodu do kuchyne.

  174,00 €
  Ihneď k odberu
 • Rýchly náhľad
  194,00 € Ihneď k odberu

  Vodný filter DIONELA s vložkou FTK 3 odstraňuje rovnaké škodliviny ako FAM 1, naviac odstraňuje "prechodnú tvrdosť vody". Takto upravená voda je veľmi vhodná na prípravu Vášho čaju, kávy a varených potravín, ktoré tak získajú správnu chuť, vôňu i vzhľad.

  194,00 €
  Ihneď k odberu
 • Rýchly náhľad
  34,00 € 35,50 € Ihneď k odberu

  Filtračná kanvica na vodu OASA (SIMAX - sklenená) je určená na úpravu pitnej vody. Tento vodný filter je dodávaný s vymeniteľnými filtračnými vložkami na bežnú (mestskú) vodu a chlór, filtrovanie dusičnanov a na znižovanie tvrdosti vody. Je vhodný do každej domácnosti, na dovolenku aj do firmy.

  34,00 € 35,50 €
  Akciová cena
  Ihneď k odberu
 • Rýchly náhľad
  34,00 € 36,50 € Ihneď k odberu

  Sprchový filter DIOS zabezpečí zdravé prostredie v kúpeľni a vodu bez chlóru vhodnú na sprchovanie aj pre ľudí s citlivou pokožkou, alergikov a tiež pre deti. Sprchový filter sa montuje veľmi jednoducho, medzi vodovodnú batériu a sprchovú hadicu. Farebné prevedenie: Biely alebo chrómový lesklý.

  34,00 € 36,50 €
  Akciová cena
  Ihneď k odberu
 • Rýchly náhľad
  84,50 € k odberu cca. do 5 dní

  Sprchový filter DIOS v kovovom púzdre slúži na úpravu studenej aj teplej úžitkovej vody a zbavuje ju chlóru, olova, ťažkých kovov, železa a pod. Tým zamedzuje vysúšaniu a dráždeniu citlivej pleti. Montuje sa priamo na vodovodné potrubie.

  84,50 €
  k odberu cca. do 5 dní
 • Rýchly náhľad
  33,00 € Ihneď k odberu

  Sprchový filter DIOS - regenerácia filtra. Ak potrebujete vymeniť starý, vypotrebovaný filter za nový, doručte nám váš starý filter a na zakúpenie nového dostanete zľavu 3 EUR.

  33,00 €
  Ihneď k odberu
Zobrazených 1 - 9 z 9 položiek