Vodné filtre 

Vodné filtre Dionela, Filtračná kanvica Oasa, sprchový filter Dios, filtre na chlór, dusičnany, ťažké kovy a na tvrdú vodu a ďalšie kvalitné produkty za výhodné ceny.

Ľudia majú často problém, že im chlórovaná voda nechutí. Príčinou však nie je voľný chlór, ale zlúčeniny chlóru s organickými látkami. Tento problém sa našťastie dá ľahko vyriešiť použitím filtra s kvalitným aktívnym uhlím. Toto medium na seba viaže chlór a jeho zlúčeniny, a tiež aj ťažké kovy, pesticídy, hormóny, antibiotiká a ďalšie látky.

Z aktuálnej ponuky si môžete vybrať niektorý z prietokových filtrov DIONELA alebo nádobových filtrov OASA, ktorý sa hodí aj na cestovanie alebo do kancelárie. Najviac aktívneho uhlia je vo filtroch typu FAM1, ktoré navyše obsahujú aj hmotu GEH na odstránenie arzénu, antimónu a berýlia.

Do sprchy zvoľte odchlorovací sprchový filter DIOS. Ten neobsahuje aktívne uhlie, ktoré sa na teplú vodu použiť nedá, ale hmotu KDF, ktorá okrem chlóru znižuje aj obsah ťažkých kovov, železa, sírovodíka a mikroorganizmov.

Zobrazených 1 - 9 z 9 položiek
Zobrazených 1 - 9 z 9 položiek