Akciová cena Skin Collagen (200g prášok) Zväčšiť

Skin Collagen - hydrolyzovaný kolagén (200g prášok)

kolagen

Morský hydrolyzovaný kolagén vo forme prášku obohatený o vitamín C. Výživa pre vlasy, kosti, kĺby a pokožku bez vrások. Bez lepku, laktózy a cukru. Efektívna výživa pre pokožku, tkanivá, kĺbové chrupavky, vlasy a nechty. Vysoko vstrebateľný, ľahko stráviteľný a rýchlo rozpustný.

Viac detailov

ihneď k odberu

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 2 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 2 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,20 €.


23,90 € s DPH

-2,00 €

25,90 €  s DPH

Akceptujeme platby
Akceptujeme platby
Logo Heureka

Detaily

100% čistý BIOAKTÍVNY RYBACÍ PROTEÍN bez laktózy a cukru

Morský hydrolyzovaný kolagén vo forme prášku obohatený o vitamín C. Výživa pre vlasy, kosti, kĺby a pokožku bez vrások. Bez lepku, laktózy a cukru. Efektívna výživa pre pokožku, tkanivá, kĺbové chrupavky, vlasy a nechty. Vysoko vstrebateľný, ľahko stráviteľný a rýchlo rozpustný.

 • hydrolyzovaný rybací kolagén
 • 4250mg kolagénu v jednej dávke
 • 750mg vitamínu C v jednej dávke
 • špičkový kolagén francúzskej kvality
 • kolagén s maximálnou účinnosť
 • obsahuje aminokyseliny
 • bez lepku a laktózy

Čo je to kolagén?

Kolagén je základná stavebná bielkovina v tele ľudí a živočíchov, ktorá tvorí spojivové tkanivá pohybového aparátu. Kolagén je hlavný štrukturálny proteín nachádzajúci sa vo vnútri i na povrchu našich tiel. Je to jedinečný stavebný materiál tvorený z aminokyselín, ktorý dodáva pevnosť a štrukturálnu podporu našim kostiam, pokožke, šľachám, väzivám a cievam. Kolagén dokážeme získať z konzumovaného jedla, avšak v dôsledku starnutia, postupom času dochádza k degradácii veľkého množstva kolagénu v organizme.

Prečo je potrebné prijímať kolagén?

Je všeobecne známe, že od 25. roku života ľudské telo postupne stráca schopnosť tvoriť kolagén a v pokožke sa jeho množstvo znižuje každoročne o 1,5%. Po 40. roku života si ho ľudské telo nevytvára takmer vôbec. Pre zachovanie zdravej a pružnej pokožky bez vrások je dôležité jeho pravidelné dopĺňanie.

Nedostatkom kolagénu vznikajú vrásky, celulitída, pokožka je suchá, stráca sa lesk nechtov a vlasov a začína neodvratný proces starnutia. Kolagén je okrem pokožky dôležitou štrukturálnou látkou kostí, kĺbov, svalov, spojivového väziva a šliach.

Prečo práve rybací kolagén?

Rybací kolagén sa vstrebáva až 1,5 krát lepšie ako kolagén z hovädzieho dobytka a ošípaných, a to kvôli jeho nízkej molekulovej hmotnosti. Rybí kolagén sa absorbuje cez črevnú bariéru do krvného obehu, a tak sa potom prenáša po celom tele. Čistý rybí kolagén prestúpi do krvného obehu oveľa rýchlejšie, než iné typy kolagénu, takže pre pokožku je to ten najlepší zdroj kolagénu.

Rybací kolagén sa hydrolyzuje (rozloží sa s využitím tepla a vody) na peptidy s nízkou molekulovou hmotnosťou, čím sa jeho biologická dostupnosť zmaximalizuje. Pravidelné užívanie rybacieho kolagénu môže priaznivo pôsobiť na pokožku a pleť.

 • pomáha zvyšovať elasticitu pokožky – pokožka je hladšia a pružnejšia
 • pomáha znižovať tvorbu a viditeľnosť vrások
 • revitalizuje a omladzuje pokožku
 • podporuje vyššiu pružnosť pokožky
 • pomáha pri chudnutí

Nutričné hodnoty na 100g (5g):

 • Energetická hodnota - 381kcal/1593kJ (19,05kcal/80kJ)
 • Tuky - 0g (0g)
 • Sacharidy - 0g (0g)
 • Bielkoviny - 95 g (4,75 g)
 • Soľ - 0,10 g (<0,01 g)
 • Vitamín C - 15 g (750 mg)

Zloženie: 85% rybací bioaktívny hydrolyzovaný kolagén, 15% kyselina L-askorbová

Dávkovanie: 5g denne , Jedno balenie vydrží na 40 dní.

Alergény: výrobok obsahuje ryby alebo výrobky z nich.

Obsah balenia: prášok 200 g

Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť! Výrobok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov! Uchovajte mimo dosahu detí. Skladujte na suchom mieste.

Marine hydrolyzed collagen - 100% čistý bioaktívny rybací proteín bez lepku, laktózy, konzervantov a sladidiel.

Hodnotenie zákazníkov

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napísať názor

Skin Collagen - hydrolyzovaný kolagén (200g prášok)

Skin Collagen - hydrolyzovaný kolagén (200g prášok)

Morský hydrolyzovaný kolagén vo forme prášku obohatený o vitamín C. Výživa pre vlasy, kosti, kĺby a pokožku bez vrások. Bez lepku, laktózy a cukru. Efektívna výživa pre pokožku, tkanivá, kĺbové chrupavky, vlasy a nechty. Vysoko vstrebateľný, ľahko stráviteľný a rýchlo rozpustný.

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)