Morský kolagén a Kyselina hyalurónová komplex Zväčšiť

Morský kolagén a Kyselina hyalurónová komplex

kolagen-h

Výživový doplnok obsahujúci kolagén, kyselinu hyalurónovú, vitamíny a prírodný jód z morských rias. Morský kolagén Kyselina hyalurónová komplex 626 mg (60 kapsúl).

Viac detailov

Ihneď k odberu

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 1 bod. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 1 bod potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,10 €.


16,95 € s DPH

Akceptujeme platby
Akceptujeme platby
Logo Heureka

Detaily

Výživový doplnok obsahujúci kolagén, kyselinu hyalurónovú, vitamíny a prírodný jód z morských rias. Morský kolagén Kyselina hyalurónová komplex 626 mg (60 kapsúl).

Informácie o niektorých zložkách prípravku

PureSea® je prírodná celozrnná organická mletá morská riasa, ktorá pochádza z nedotknutých morských jazier škótskych vonkajších Hebrid. Morské riasy sú vyrábané podľa udržateľných a vysoko kvalitných štandardov pomocou odlišných techník a technológií a sú akreditované odbornou porotou. Morské riasy sú prírodné, extrémne výživné a udržateľné celé jedlo.

Prečo PureSea®

Vedieť, odkiaľ morské riasy pochádzajú, ako sa zberajú a spracovávajú, so všetkými správnymi zárukami kvality, je zásadné pre to, aby ste zaistili konzistentné získanie požadovaného produktu. Systém kvality nášho dodávateľa je založený na desaťročiach skúseností so zberom morských rias, s odborným panelom na meranie, sledovanie a neustále zlepšovanie bezpečnosti, kvality, sledovateľnosti, udržateľnosti a výskumu.

Patentovaný výrobný proces PureSea® je oveľa šetrnejší a má nižšie teploty v porovnaní s podobnými produktmi na trhu. V porovnaní s podobnými produktmi nezávislá analýza preukázala, že PureSea® je oveľa vyššia v kľúčových meradlách kvality.

Naticol® je rybí kolagénový peptid typu I, vyrobený enzymatickou hydrolýzou. Je to zmes peptidov s rôznymi molekulovými hmotnosťami, vrátane niektorých dipeptidov a tripeptidov. Je vyrobený z rybej kože a šupín. Použitie prípravku Naticol® v našom produkte má oproti iným zdrojom kolagénu nasledujúce výhody:

  • Biologická dostupnosť: Naticol® poskytuje vhodné aminokyseliny, ktoré tvoria kolagén v tele. Nízkomolekulárne hmotnosti umožňujú absorpciu do krvného obehu po trávení.
  • Udržateľnosť: Naticol® sa vyrába z koží a šupín rýb, ktoré by sa inak pri filé vyradili.
  • Kvalita a sledovateľnosť: Naticol® sa vyrába v Európe podľa noriem ISO 9001 a ISO 22000.
  • Bezpečnosť: Iónová demineralizácia a filtrácia zaisťujú maximálnu čistotu a vysoký pomer kolagénu (98% - 99% na báze sušiny). Sterilizácia zaručuje nízke baktérie.

Niektoré údaje o zdravotnom pôsobení schválené úradom EFSA:

Vitamín E je antioxidant, ktorý prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.
Jód a biotín prispievajú k udržaniu normálnej pokožky.
Biotín prispieva k udržaniu normálnych vlasov.
Vitamín C prispieva k normálnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu kostí, chrupaviek a kože.
Vitamín C prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu.

Užívanie: Dospelí, užívajte 1 kapsulu denne, s jedlom a vodou. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Obsah balenia: 60 ks tabliet

1 tableta obvykle poskytuje:
                                 
Vitamin E 5mg a-TE - 42%*
Vitamin C 20mg - 25%*
Biotin 900 µg - 1800%*
Marine Collagen 500mg
Morské riasy 50mg
Obsah prírodného jódu 33 µg - 22%*
Kyselina hyaluronová 50mg

% NRV * = nutričná referenčná hodnota

Zloženie: Marine Collagen Type 1 (ryby)

tobolka: Hydroxypropylmethylcelulóza, kyselina hyaluronová (ako hyaluronát sodný), hebridské riasy Ascophyllum, vitamín C (ako kyselina askorbová), vitamín E (ako sukcinát kyseliny D-alfa tokoferolu (sója)), Biotin (ako D-Biotín), plnivo: ryžové otruby.

Upozornenie: Pred užitím doplnkov výživy sa vždy poraďte so svojím lekárom, najmä ak užívate lieky alebo ste pod lekárskym dohľadom. Neodporúča sa pre deti, tehotné alebo dojčiace ženy. Nemali by ste užívať doplnky ako náhradu pestrej vyváženej stravy alebo zdravého životného štýlu. Skladujte na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu detí. Nie je vhodné pre vegánov alebo vegetariánov.

Hodnotenie zákazníkov

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napísať názor

Morský kolagén a Kyselina hyalurónová komplex

Morský kolagén a Kyselina hyalurónová komplex

Výživový doplnok obsahujúci kolagén, kyselinu hyalurónovú, vitamíny a prírodný jód z morských rias. Morský kolagén Kyselina hyalurónová komplex 626 mg (60 kapsúl).

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)