Lipozomálny vitamín C Zväčšiť

Lipozomálny vitamín C

lvc

Lipozomálny vitamín C vo forme kapsúl. Patentovaná receptúra, ktorá zabezpečuje až 95% vstrebateľnosť organizmom, čím je 20-krát účinnejší ako bežný vitamín C. Nedráždi žalúdok a nezaťažuje pečeň - vo forme želatínových vegánskych kapsúl. Balenie 30 tabliet.

Viac detailov

Ihneď k odberu

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 1 bod. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 1 bod potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,10 €.


12,50 € s DPH

Akceptujeme platby
Akceptujeme platby
Logo Heureka

Detaily

Lipozomálny vitamín C vo forme kapsúl. Patentovaná receptúra, ktorá zabezpečuje až 95% vstrebateľnosť organizmom, čím je 20-krát účinnejší ako bežný vitamín C. Nedráždi žalúdok a nezaťažuje pečeň - vo forme želatínových vegánskych kapsúl.

Vitamín C je jedným z vitamínov, ktoré sú nevyhnutné pre život. Jeho nedostatkom vznikajú ochorenia, ako krvácanie ďasien, vypadávanie zubov, depresie, nespavosť, padanie vlasov, chudokrvnosť.

Vitamín C môžeme získavať z prírodných zdrojov, ku ktorým patria pomaranče, jahody, šípky, brokolica, paradajky, kapusta, čierne ríbezle. Nie každý však konzumuje také množstvo potravy, ktorá tento vitamín obsahuje v dostatočnej dávke pre telo.

Vitamín C je prírodným antioxidantom a tiež podporuje obranyschopnosť organizmu pred infekčnými a vírusovými ochoreniami. Blahodárne pôsobí na oči, pomáha pri hojení rán, stimuluje tvorbu bielych krviniek. Pôsobí na kŕčové žily, chráni pred srdcovocievnymi ochoreniami a tiež pred rakovinou tráviaceho traktu. Hovorí sa, že vitamín C je aj výrazným činiteľom ovplyvňujúci dlhovekosť.

Pôsobenie vitamínu C

• významne podporuje činnosť imunitného systému v čase choroby
• priaznivo vplýva na správnu činnosť nervovej sústavy
• napomáha zníženiu vyčerpania a únavy
• podporuje vstrebavanie železa
• stimuluje tvorbu bielych krviniek
• vývoj kostí, zubov a chrupaviek

Benefity lipozomálnej formy vitamínu C

• je chránený pred degradáciou enzýmami a žalúdočnými kyselinami
• umožňuje rýchlejšie a účinnejšie vstrebávanie vitamínu C
• vyššia hladina látky v plazme a lepší prestup látky dovnútra buniek
• nezaťažuje tráviacu sústavu

Biokompatibilita

Lipozómová forma vitamínu C je šetrnejšia k telu. Vitamín C je totiž zapuzdrený vo fosfolipidovom obale. Ten ho chráni pred poškodením v zažívacom trakte a súčasne chráni zažívací trakt aj ďalšie súvisiace orgány pred prekyslením. Veľkou výhodou lipozómu je tiež jeho biokompatibilita – zhodnosť fosfolipidového obalu s membránou buniek nášho tela.

  • Zloženie 1 kapsuly: 490mg vitamín C (kyselina askorbová), 210mg lipozomálna patentovaná zmes LipoCellTech, želatínové vegan kapsule.
  • Obsah balenia: 30 kapsúl x 600mg
  • Dávkovanie: 1-2 kapsuly denne

Hodnotenie zákazníkov

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napísať názor

Lipozomálny vitamín C

Lipozomálny vitamín C

Lipozomálny vitamín C vo forme kapsúl. Patentovaná receptúra, ktorá zabezpečuje až 95% vstrebateľnosť organizmom, čím je 20-krát účinnejší ako bežný vitamín C. Nedráždi žalúdok a nezaťažuje pečeň - vo forme želatínových vegánskych kapsúl. Balenie 30 tabliet.

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)