Akciová cena Chlorella bio - tablety 750ks Zväčšiť

Bio Chlorella (tablety 750 x 200 mg)

chlorella

Bio Chlorella pyrenoidosa v tabletách 150g - sladkovodná zelená riasa s vysokým obsahom chlorofylu, bohatá na vitamíny, minerály, aminokyseliny a nukleové kyseliny. Prírodný potravinový doplnok zdravej výživy vhodný aj na dlhodobé používanie.

Viac detailov

Ihneď k odberu

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 1 bod. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 1 bod potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,10 €.


14,50 € s DPH

-1,50 €

16,00 €  s DPH

Akceptujeme platby
Akceptujeme platby
Logo Heureka

Detaily

Chlorella pyrenoidosa (tablety 750 ks) je jednobunková sladkovodná zelená riasa s vysokým obsahom chlorofylu, bohatá na vitamíny, minerály, aminokyseliny a nukleové kyseliny. Prírodný potravinový doplnok zdravej výživy podporujúci trávenie a zároveň plnohodnotná zdravá potravina vhodná k dlhodobému užívaniu.

Pozitívne účinky CHLORELLY:

 • omladzuje organizmus, chráni srdce a cievy
 • prečisťuje organizmus, podporuje vylučovanie škodlivých látok
 • zvyšuje imunitu, prevencia proti chrípke
 • pôsobí zásadotvorne, znižuje prekyslenie organizmu
 • podporuje správnu činnosť tráviaceho traktu
 • má významné probiotické pôsobenie
 • pozitívne vplýva na akné, alergie, vredy, afty, opary a zápaly
 • pôsobí preventívne proti nádorovým ochoreniam
 • zvyšuje fyzickú a psychickú kondíciu, stimuluje rast a vývoj

Obsah balenia: 150 g. (750 tabliet x 200 mg)

Dávkovanie: 5 tabliet 3-krát denne; deťom od 3 rokov je odporúčaná polovičná dávka - najlepšie po jedle (zapiť dostatočným množstvom vody).

 • Odporúčaná doba užívania je aspoň 3 mesiace.
 • Jedno balenie Bio Chlorelly postačuje na cca 40-dňovú kúru.
 • Výrobok Bio Chlorella nie je určený pre deti do 3 rokov.
 • Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy.
 • Výživový doplnok registrovaný ÚVZ SR č. OHVBPK/9519/2009/Trs

bio chlorella zloženie


Chlorella je vhodnou alternatívou riasy Spirulina. Aj keď zloženie obidvoch rias je veľmi podobné, rozdielne účinky sú dosť výrazné. Spirulina oproti Chlorelle obsahuje fykocyanín - unikátnu látku podporujúcu krvotvorbu priamo z kostnej drene, či vzácne glykolipidy a sulfolipidy, ktoré sú mimoriadne aktívne proti vírusovým ochoreniam.

 • Chlorella je teda vhodnejšia tam, kde treba regenerovať, doplňovať živiny a pôsobiť liečebne, či preventívne.
 • Spirulina je vhodná skôr pre tých, ktorí potrebujú posilniť svoju vitalitu, urýchliť spaľovanie tukov a zabraňovať ich ukladaniu. Ideálnou sa javí kombinácia obidvoch výživových doplnkov. Spirulina je ideálnym doplnkom vegetariánskej stravy alebo redukčných diét, kedy počas pôstu dodáva telu životne dôležité látky. Výskum v roku 1986 preukázal výrazný úbytok hmotnosti u silne obéznych ľudí pri vysokom požívaní týchto morských rias.

BIO SPIRULINA obsahuje viac bielkoviny, má vyššiu koncentráciu fykocyanínu a je lepším zdrojom mastnej kyseliny GLA-gama-linolénovej.

BIO CHLORELLA obsahuje viac železa, 10-krát viac chlorofylu a obsahuje špeciálny rastový faktor, ktorý môže prispieť k obnove nervového tkaniva.


Bio Chlorella "zelený poklad" - doplnok zdravej výživy

Chlorella je najbohatším známym zdrojom rastlinného farbiva chlorofylu a obsahuje aj rastový faktor CGF, ďalej je bohatá na vitamíny, minerály, antioxidanty, aminokyseliny a nukleové kyseliny. Užívanie Chlorelly stimuluje imunitný systém, pomáha regenerovať tkanivá, celkovo zbavuje telo toxických látok, napomáha hojeniu a celkovému ozdraveniu organizmu. Chlorella pomáha pri liečbe aj prevencii rakoviny, účinne čistí črevá, uplatňuje sa pri liečbe alergie, kožných, srdcových, reumatických a zažívacích ťažkostiach a pôsobí proti vírusovým infekciám. Je vhodným doplnkom stravy aj pre vegetariánov a všetkých, ktorí sa chcú zbaviť zlých stravovacích návykov.

Chlorella pyrenoidosa, táto sladkovodná riasa je zaujímavá nielen obsahom svojich živín, ale hlavne svojimi účinkami na zlepšenie mikroflóry zažívacieho traktu. Z tohoto (významného) zlepšenia mikroflóry (jedná sa nielen o zvýšenie počtu mikroorganizmov, ale predovšetkým o selektívnu podporu pozitívnej mikroflóry) potom vychádzajú aj ďalšie pozitívne účinky tejto riasy na organizmus a zdravie človeka.

 • Chlorofyl sa používa v medicíne ako protizápalový prostriedok (urýchľuje hojenie rán, vredov a zápalov), i ako účinný dezodorant, ktorý rieši problémy s nepríjemným zápachom z úst, nech je akéhokoľvek pôvodu. Vnútorná očista chlorofylom je teda nielen zdravotnou, ale i kozmetickou a estetickou záležitosťou. Denné užívanie chlorely predstavuje celoročnú vnútornú hygienu pre náš organizmus.
 • Bunková membrána chlorely je tvorená troma vrstvami, z ktorých jedna obsahuje špecifickú vlákninu, ktorá má výnimočnú schopnosť viazať na seba toxické odpadové látky, zvlášť ťažké kovy a chemické reziduá (polychlórované bifenyly a liekové zbytky). Vylučovanie týchto jedov z tela je vďaka nej 3-7x rýchlejšie. Je potrebné zdôrazniť, že chlorela nie je konkurenciou Vitavlákniny, ale jej mimoriadne vhodným doplnkom. Princíp synergie tu platí s nevídanou účinnosťou. Jedinečnosť chlorelovej vlákniny nespočíva totiž v množstve, ale v jej špecifickosti.
 • Chlorella obsahuje prirodzené antibiotikum chlorellin a má výrazné antibakteriálne účinky, no na rozdiel od chemických antibiotík nepoškodzuje trávenie a črevnú mikroflóru.
 • Bio Chlorella je vhodný každodenný doplnok stravy pre zdravý životný štýl vďaka vysokému obsahu prirodzene hodnotných nutričných látok. Viac než polovica biomasy Chlorelly je tvorená kvalitnou bielkovinou, svojim charakterom podobnou bielkovine živočíšnej.
 • Ide o produkt ekologického a organického poľnohospodárstva, t.j. výroba potravín bez herbicídov, pesticídov, umelého hnojiva a genetickej úpravy kontrolovaný európskym kontrolným a certifikačným úradom NATURLAND.

Akciová Cena: 16,00€ ... 14,50 €

Hodnotenie zákazníkov

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napísať názor

Bio Chlorella (tablety 750 x 200 mg)

Bio Chlorella (tablety 750 x 200 mg)

Bio Chlorella pyrenoidosa v tabletách 150g - sladkovodná zelená riasa s vysokým obsahom chlorofylu, bohatá na vitamíny, minerály, aminokyseliny a nukleové kyseliny. Prírodný potravinový doplnok zdravej výživy vhodný aj na dlhodobé používanie.

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)