Doplnky stravy 

Doplnky stravy a zdravej výživy pre každého. Acai berry, Bio Chlorella pyrenoidosa a Spirulina, kapsule Chaga sibírska (Čaga), Rybí Kolagén, Kotvičník zemný (90 % saponínov - tablety), Maca peruánska (žerucha peruánska), Maqui berry (tablety - extrakt), Pestrec mariánsky (ostropestrec), Saw palmetto (tablety), Vitavláknina MAXI, XYLOFFE - Brezový cukor a ďalšie kvalitné produkty za akciové ceny. 

na stránke
Zobrazených 16 - 24 z 24 položiek
 • Rýchly náhľad
  8,65 € Ihneď k odberu

  Pestrec mariánsky (ostropestrec) - jeho dlhodobé užívanie má priaznivé účinky pri cirhóze pečene, napomáha k regenerácii pečeňového tkaniva, pri poruchách trávenia, žlčníkových ťažkostiach a nechutenstve. Balenie 100 tabliet x 200mg.

  8,65 €
  Ihneď k odberu
 • Rýchly náhľad
  17,75 € Dostupné do 3 prac. dní od objednania
  Novinka

  Aktívna pomoc pri Helikobacter pylori - PYLOX. Výživový doplnok s aktívnou zložkou Imunoglobulín Y, ktorého redukčné účinky koncentrácie baktérie Helicobacter pylori v žalúdku sú štúdijné dokázané a celosvetovo publikované.

  17,75 €
  Dostupné do 3 prac. dní od objednania
 • Red Reishi Kapučíno káva lahodnej chuti s koncentrovaným extraktom huby červená Reishi. Kapučino s nízkým obsahom tuku. Znižuje únavu, zvyšuje fyzický výkon, dodáva mentálnu energiu, bez umelých farbív, obsahuje minerály a vitamíny.

  12,90 €
  Skladom
 • Rýchly náhľad
  17,50 € 19,00 € Ihneď k odberu

  Reishi huba, kapsule (Ganoderma lucidum - Leskokôrka obyčajná) na zvyšenie imunity a prevenciu nádorových ochorení. Významne podporuje imunitný systém, zvyšuje našu výkonnosť tým, že do krvi privedie viac kyslíka a to všetko bez vedľajších účinkov.

  17,50 € 19,00 €
  Akciová cena
  Ihneď k odberu
 • Rýchly náhľad
  9,95 € Ihneď k odberu

  Saw palmetto (tablety 100ks), latinsky Serenoa repens (serenoa plazivá) - Pomáha podporovať správne fungovanie močového ústrojenstva u žien aj mužov a tiež prostaty, podporuje aj rast vlasov. Obsahuje až 45% mastných kyselín.

  9,95 €
  Ihneď k odberu
 • Rýchly náhľad
  23,90 € 25,90 € Dostupné do 3 prac. dní od objednania

  Morský hydrolyzovaný kolagén vo forme prášku obohatený o vitamín C. Výživa pre vlasy, kosti, kĺby a pokožku bez vrások. Bez lepku, laktózy a cukru. Efektívna výživa pre pokožku, tkanivá, kĺbové chrupavky, vlasy a nechty. Vysoko vstrebateľný, ľahko stráviteľný a rýchlo rozpustný.

  23,90 € 25,90 €
  Akciová cena
  Dostupné do 3 prac. dní od objednania
 • Rýchly náhľad
  13,50 € 15,00 € Ihneď k odberu

  Spirulina je 100% sladkovodná modrozelená riasa (Arthrospira platensis). Je bohatým prírodným zdrojom bielkovín, chlorofylu, betakaroténov, vitamínov (aj vitamín B12), minerálov, mastných nenasýtených kyselín. Balenie 150g: tablety 750x200mg

  13,50 € 15,00 €
  Akciová cena
  Ihneď k odberu
 • Rýchly náhľad
  29,00 € k odberu cca. do 5 dní

  Vitavláknina MAXI - vláknina s vitamínmi (prášok) je doplnok zdravej výživy na podporu vytvárania optimálnych podmienok pre správnu činnosť organizmu a trávenia (v práškovej forme). Balenie: 1kg, Natural (bez príchute).

  29,00 €
  k odberu cca. do 5 dní
 • Rýchly náhľad
  6,50 € Dostupné do 3 prac. dní od objednania

  XYLOFFE - Brezový cukor, tiež nazývaný aj Xylitol, je druh prírodného cukru získavaný z kôry a dužiny brezy - má oproti klasickému rafinovanému cukru nízky glykemický index (7), pomáha udržať normálnu hladinu glukózy v tele. Xylitol je ideálne sladidlo pre diabetikov. Je vhodný na varenie, pečenie, sladenie nápojov, džemov a dezertov.

  6,50 €
  Dostupné do 3 prac. dní od objednania
Zobrazených 16 - 24 z 24 položiek